Home » » Konsert Radio Rosak Grand Finale 2009

Konsert Radio Rosak Grand Finale 2009



RADIO ROSAK 2009
Tarikh: 26 DISEMBER 2009
Tempat: STADIUM NEGARA KUALA LUMPUR
Masa: 3pm-12am
Tiket: RM30

Tiket untuk Konsert Radio Rosak boleh didapati di semua cawangan Gloria Jean's Coffees di seluruh Malaysia. On top of that, tickets are also sold by Tikus Rock Community. For more details, logon to www.neogendang.com or www.myspace.com/tikusrockcommunity or call our ticketing agents :

GLORIA JEANS COFFEE, Plaza Angsana JB = 072356680

TELEJUNKIE Plaza Seni = Donie 0127689657

CENDRAWASIH CORNER (Larkin) = Helmi 0167224586

GIZMO STATION (Tmn Putra) = Raimi 0177844707

MSR MOBILE (Majidee) = Razif 0197713333

DANGA BAY = Arshad 0127157574

SOCCER EXTREME (Larkin) = Shaharin 0177692514

DRJB STORE (Tesco Tebrau) = Rezza 0127418494

KG KURNIA = Firdaus 017767451

POP KHAKI FASHION (Plaza angsana level 2,3,4) = Lan 0127563606

POP KHAKI FASHION (City Square JB) = Lan 0127563606

CMD ENT (Tmn Daya) = Dzulkarnain 0197050011

SMART PRO TRADING (Kg Melayu Majidee) = dzulkarnain 0197050011

Konsert Radio Rosak Grand Finale 2009 @ Lirikami

0 Komen:

Catat Ulasan


Rahsia Kuruskan Badan. Keterangan lanjut,sila klik sini
 
◄Design by Lirikami